AYMEK ‘e Hoşgeldiniz

2018 yılında kurulan AYMEK International Medical Company, İstanbul / Türkiye’de Tıbbi Sarf Malzemeleri ve Spor bakımı konusunda lider ve distribütördür.

Tıbbi alanlarda yoğun büyüme ve talepleriyle birlikte, dünyadaki birçok klinik ve spor kulübü için Güvenli, Güvenilir ve Uygun Maliyetli tıbbi cihaz ve ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle AYMEK, işletmelerinize düşük maliyetli çözümler sunarken, en iyi sonuçları elde etmek için en yüksek kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmak için kurulmuştur.

AYMEK, Spor ve tıbbi sarf malzemelerinde gelişimini sürdürecek ve siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyat ve mesleki bilgi ile güncel güvenilir ürünler sunacaktır.

contact-4-image-662x467

Vizyonumuz ve Misyonumuz

AYMEK’in kurucuları Türkiye’nin dört bir yanında spor kliniği ve spor kulüplerinde çalıştı. Tam olarak  bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarının ne olabileceğini anlıyoruz.

  • AYMEK’te birincil sorumluluğumuzun müşterilerimiz olduğuna inanıyoruz, tüm ürünlerimizin güvenli, etkin, güvenilir ve uygun maliyetli olduğunu kanıtlayacağız.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamada daha başarılı olmak ve ürünlerimizi uygun fiyatlarda tutmak için standartlara sürekli olarak meydan okumalı ve iş yapma biçimimizi yeniden geliştirmeliyiz.
  • Müşteri ile memnuniyet kazanmalı ve iş ilişkisine devam etmeliyiz, dürüstlük ve doğruluk işimizde rehberimiz olacaktır.

AYMEK Uluslararası Medikal Şirketinin misyonu, mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için her zaman en son tıbbi teknolojiden bir adım önde olmaktır. Medikal cihazlardaki yeni gelişmelere ayak uydurarak, aynı zamanda gelecekteki olası eğilimleri göz önüne alarak uluslararası medikal pazarda çeşitli tıbbi cihazların potansiyelini değerlendirebilir. Şirket bilgisi, bu alandaki yaklaşımı ve geleceğe bakışı ile Türkiye de ekipman ithalatı ve dağıtımı konusunda ön plana çıkmaktadır.

Sağlığınız ile ilgileniyoruz!

Birlikte daha iyisini yapabiliriz!

İş Ortaklarımız

bsn
jaybird
kinesio
mueller
phyto
ramer
spenco

Medikal Sarf Malzemede Güvenilir Çözüm Merkeziniz.

  • +90 (212) 974 64 02

  • Cerrahpaşa Mh. Et Yemez Tekke Sk.
    No:45/403 Kocamustafapaşa Fatih-Istanbul

  • info@aymekmedikal.com

Bizimle iletişime geçin

""
1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right